Як і попередник, навушники KZ EDX PRO мають напівпрозорий естетичний дизайн.
Як і попередник, навушники KZ EDX PRO мають напівпрозорий естетичний дизайн.
Більше того, вони дозволяють слухати аудіо без втрат, тому що в ці навушники вбудовані якісні драйвери, які чітко і без спотворень передають звук, а дроти, що з'єднують навушники, знімні, тому їх можна просто замінити, якщо щось піде не так. Насправді це класичні навушники або IEM, які музиканти можуть використовувати для прослуховування музики під час виступу. І це добре! Далі детальніше розглянемо переваги та недоліки даних навушників в статті від Soundmag.
Аксесуари
Для тих, хто дійсно цінує якість навушників, у цьому плані їх не можна оцінити вище ніж 5 з 10. EDX PRO поставляється в білій коробці і основну увагу привертає напис «Індивідуальні навушники для важких басів» (це відповідає рекламі). Крім цього, класичний кабель KZ, з нашого минулого досвіду з продуктами KZ, нам дуже не сподобався, але, здається, вони досі використовують його.
Тут нема чого сказати, крім елементарної необхідності набору насадок та поганого кабелю. Але те, що радує в новому EDX полягає в тому, що EDX PRO тепер поставляється з кабелем контактного мікрофона, який більше не дратує користувачів, оскільки тепер майже будь-який кабель можна повністю і легко під'єднати до роз'єму 3,5 мм.
Якість збірки та налаштування
Через невелику кількість насадок у наборі (3 шт.) у деяких людей виникають проблеми з тим, наскільки добре навушники розміщуються у вухах, це приносить незручності.
Корпус повністю зроблений із пластику, що не дивно, враховуючи їхню ціну. EDX PRO, звичайно, можуть витримати деякі удари, але після цього їх надовго не вистачить. З точки зору якості, такий тип корпусу не призначений для таких навушників, але враховуючи їхню ціну і те, що може зробити виробник, це досить непоганий варіант співвідношення ціни та якості навушників для музикантів.
Загальна оцінка звучання
EDX PRO мають досить підкреслене V-подібне налаштування, в якому спостерігається значне посилення басу, а також області верхніх середніх та нижніх частот. Вони добре працюють з жанрами, для яких створені, таких як синтезатори, EDM, хіп-хоп, soul.
- Саб-бас і середній бас, який дає той самий гуркіт, непогано звучать. Але кожна нота звучить трохи брудно. Тому, хоча EDX PRO рекламувалися як басові навушники, хотілося, щоб KZ приділили більше уваги балансу між кількістю та якістю.
- Середній діапазон по-справжньому дивує, оскільки він не звучить занадто втягнуто, як зазвичай поводяться V-подібні IEM, він звучить злегка металево і надмірно різко у верхній частині середнього діапазону, що, на щастя, можна вирішити за допомогою еквалайзера.
- Високі частоти EDX PRO грубі та відносно брудні. ВЧ звучать помітно, а згасання просто розмазує його можливості поділу, які в кращому разі середні.
Загальна сцена EDX PRO середня, враховуючи розповіді самих KZ, це розчаровує, але знаючи, яке налаштування цих навушників - це цілком очікувано.