Завантаження ...
Новобудови Києва
Новобудови Києва

За якими критеріями слід обирати баштовий кран

Оренда баштового крана є необхідним процесом для багатьох будівельних, ремонтних, інфраструктурних підприємств. 

Функціональні особливості баштових кранів

Обираючи баштовий кран, важливо розуміти, які задачі він готовий розв’язувати. Популярними кранами є нижньоповоротний (підвісний) та саморозкладний баштовий. Вони здатні виконати багато операцій і використовуються в різних галузях. Які ж Їх основні функціональні можливості та застосування?

Нижньоповоротний: 

  • дозволяє підвішувати вантаж під краном;
  • використовується для оптимізації простору, оскільки не вимагає багато місця на рівні підлоги для підіймання вантажів;
  • він зручний для робіт у виробничих приміщеннях або складах з обмеженим простором. 

Часто нижньоповоротний кран використовується для переміщення будь-чого між робочими станціями або виробничими лініями.

Саморозкладний може бути швидко розкладений та зібраний без потреби використання зовнішньої техніки або інструментів. Він: 

  • забезпечує швидке монтування та демонтаж, що робить його зручним для транспортування з одного робочого майданчика на інший; 
  • відмінно підходить для тимчасових робіт там, де потрібна мобільність та швидкість монтажу;
  • ефективний у випадках, коли кран треба часто переміщати або використовувати тимчасово.

Ці типи кранів забезпечують різні можливості для підіймання вантажів у залежності від конкретних потреб і умов виконання робіт. Компанія, що надає в оренду таку техніку, зможе проконсультувати орендарів щодо можливостей і характеристики баштового крана. 

Що слід врахувати при взятті крана в оренду

Взяття в оренду баштового крана – це важливий етап для підприємців. Слід врахувати максимальну вагу вантажу, який потрібно підіймати, та радіус дії крана. Обрати той, який відповідає конкретним потребам вашого проєкту. Враховуйте вид робіт, які будуть виконуватися. Наприклад, для будівельних робіт може бути корисний кран зі стрілою, яка може обертатися.

Якщо потрібен кран для тимчасових робіт, потрібно обрати саморозкладний, щоб зекономити час на монтажі та демонтажі. У випадку потреби перенесення крана між різними робочими майданчиками, важлива мобільність.

Орендодавець зможе надати вам інформацію, щодо відповідності крана всім нормам та вимогам безпеки. З вами узгодять терміни оренди, орендну ставку та умови використання. Вам забезпечать досвідченого та кваліфікованого оператора для керування краном. 

Все обладнання зазвичай застраховане, за можливі пошкодження чи випадкові події відповідальність несе орендодавець.

Для забезпечення якісної, безпечної та ефективної роботи для задоволення ваших потреб брати в оренду кран потрібно у професіоналів.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями:
мрия