Завантаження ...
Новобудови Києва

Який місяць більше всього підходить для заміжжя

Який місяць більше всього підходить для заміжжя фото

Ця інформація стане в нагоді тим, хто звик вірити в гороскопи, прислухається до зірок. Розташування планет під час укладання шлюбу має величезний вплив на майбутнє сім’ї. Січень вважається неблагополучним місяцем для весілля. Укладені у період шлюби нерідко розпадаються. Крім цього, вважається, що весілля у січні обіцяє раннє вдівство. Лютий один із найбільш сприятливих місяців для одруження. Союз, народжений цього місяця, буде міцним і довгим. У сім’ї буде лад, любов та щастя.

Березень віщує молодим тривалий час жити без власного житла. Також можливий варіант переїзду у чужі краї.

Квітень обіцяє мінливе життя, як і погода цього місяця. То дощ, то сонце. То сварки, то примирення. Парам, які зіграють весілля саме у квітні, нудьгувати та скаржитися на буденність сімейного життя точно не доведеться.

Травня багато хто не любить через відому приказку: «у травні одружуватися – все життя маятися». Але у цієї прикмети зовсім інший сенс. Травень – оманливий місяць року. З одного боку, вже майже літо, але справжнього тепла немає і можливі заморозки. Так і у стосунках можливий обман. Одружитися у травні – побачити зраду!

Червень пророкує «медове», щасливе, довге та благополучне сімейне життя. Цей місяць є ідеальним для весілля.

Липень принесе у життя нової сім’ї як солодкі, так і гіркі моменти. Шлюб, укладений цього місяця, не можна назвати нещасливим, але й легким він також не буде.

Серпень також чудовий місяць для весіль. Союзи, що зародилися у цей період, будуть гармонійними. У сім’ї пануватиме взаєморозуміння та довіра.

Вересень є сприятливим місяцем для весілля. Сімейне життя буде спокійним, стабільним і міцним. Такий союз негаразди та проблеми обходитимуть стороною.

Жовтень віщує нелегке сімейне життя. Різні труднощі та перешкоди постійно переслідуватимуть пару, яка вирішить одружитися цього місяця.

Листопад обіцяє життя, повне достатку. Сім’я, яка народилася цього місяця, не матиме проблем із фінансами. На пару чекає багатство та розкіш.

Грудень також є гарним місяцем для одруження. З кожним роком у сім’ї все більше й більше зростатиме любов, щастя та багатство.

Це лише загальна інформація та рекомендації деяких астрологів. Щоб вибрати найвдаліший час для одруження, краще звернутися до особистого фахівця з астрології, який, виходячи з вашої точної дати народження та дати народження вашого супутника, визначить найщасливіший день.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: