Завантаження ...
Новобудови Києва

Прогноз для всіх знаків зодіаку на 5 лютого

Прогноз для всіх знаків зодіаку на 5 лютого фото

Кому зі знаків варто триматися якомога далі від недоброзичливців, а кому потрібно зустрітися з друзями та відпочити?

Овен

Зосередьтеся на проблемах, з якими можете впоратися самостійно, а на решту не звертайте уваги. Тримайтеся подалі від людей, які вам не до вподоби, відмовтеся від спільних справ із ними. До вас можуть тягнутися особи з недобрими помислами. Намагайтеся розглянути їхні справжні наміри, це допоможе вам у майбутньому.

Телець

Ви можете розпочати справи, якими давно хотіли зайнятися. Важливі переговори, підписання документів – все має відбутися на високому рівні. День може виявитися багатообіцяючим у питаннях любові. Не виключено нових знайомств.

Близнюки

Ви будете завалені різними справами, і подужати все, що навалилося на вас, виявиться завданням не з легких. Не намагайтеся все робити самотужки. Зараз саме час залучати людей, які готові допомогти вам. Звертаючись із проханнями, намагайтеся проявити максимум дипломатії та тактовності.

Рак

На цей день постарайтеся запланувати справи, які ви відкладали до найкращих часів. Настав час, коли ви зможете згорнути гори. Намагайтеся контролювати свої емоції, інакше можете незаслужено образити тих, хто знаходиться в безпосередній близькості. Зараз ваші слова та вчинки будуть наповнені особливою енергією, яка не завжди корисна для оточення.

Лев

Даний час більше підходить для задоволення, ніж для праці. Тому, якщо ви щось давно хотіли купити, з кимось зустрітися чи кудись сходити, не відкладайте. Якщо у полі вашого зору потрапила симпатична людина, то не відмовляйтеся від знайомства.

Діва

На даний час ви здатні впоратися з будь-яким завданням, тому заплануйте якнайбільше різних справ. Свої сили ви черпатимете у взаєминах з коханою людиною. Проте надихнути вас на якісь вчинки зможе і нове знайомство.

Терези

День сприяє неквапливому виконанню повсякденних обов’язків. Не плануйте надто багато справ – надмірні фізичні та емоційні навантаження вам зараз протипоказані. Намагайтеся більше часу проводити на свіжому повітрі у компанії приємних вам людей.

Скорпіон

На роботі не слід форсувати події. Потрібно продовжувати розпочаті справи та наводити лад на робочому місці. Досягти успіху дозволять нестандартні рішення. За будь-якої нагоди використовуйте час для відпочинку. Не завадить контролю над витратами. Цей період сприятливий романтичних стосунків.

Стрілець

Не робіть необдуманих кроків. Будьте обережнішими з грошима, постарайтеся не вкладати їх у сумнівні заходи чи не надто потрібні речі. Уникайте критики на адресу улюблених людей – зараз вони особливо вразливі.

Козеріг

Чим менше зараз ви проявлятимете активності, тим краще. У спілкуванні з близькими та діловими розмовами ви можете виявитися необ’єктивними. Тому спочатку думайте і тільки потім говоріть та дійте. В особистих відносинах не повинно виникнути жодних складнощів.

Водолій

Цей день сприятливий для пошуку нової роботи та підвищення професійного рівня. Зараз час, коли ви в будь-якій області можете бути на коні. Намітьте важливі справи, переговори та зустрічі. У любовній сфері також не очікується розчарувань.

Риби

Не слід занадто старанно працювати, оскільки ваші досягнення не будуть гідно оцінені. Незабаром настає час, коли ви зможете себе проявити. Будьте чуйнішими до тих, кого любите, інакше можуть виникнути образи. У борг постарайтеся не давати.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: