Завантаження ...
Новобудови Києва
Новобудови Києва

Осінні свята та традиції в різних країнах світу

Осінні свята та традиції в різних країнах світу фото
Осінь - час збору врожаю і спадання листя, але ця пора року також славиться своїми святами та традиціями в різних країнах світу. Кожна нація святкує осінь у своєму стилі, відзначаючи урожай та віддавши шану природі. Розгляньмо кілька осінніх свят і традицій з різних країн.

День подяки (Thanksgiving Day) - США та Канада

День подяки в США святкується в четвертий четвер листопада, а в Канаді - у другий понеділок жовтня. Це свято виникло в США на початку XVII століття, коли перші поселенці відзначали урожай. Головним атрибутом свята є індичка (у США) або індичка та гарбуз (у Канаді). Люди збираються разом з родиною та друзями, щоб виразити подяку за урожай та радість від спільно проведеного часу.

Діа де лос Муертос (Day of the Dead) - Мексика

В Мексиці День мертвих - це одне з найважливіших свят. Відзначається він 1-2 листопада. В ці дні мексиканці вірять, що душі покійних повертаються на землю, і вони влаштовують своїм мертвим близьким святкувальні обіди, під час яких подають страви та напої, які покійні любили за життям. Люди прикрашають гроби та пам'ятники квітами та свічками, а також влаштовують паради та фестивалі.

Мід-Автумн Фест (Mid-Autumn Festival) - Китай

Мід-Автумн Фест, також відомий як Фестиваль Місяця, відзначається у Китаї та інших азійських країнах у середині осені в день повного місяця. Основним символом цього свята є місячні пиріжки (мун кейк), які виготовляють і дарують один одному. Це також час для спостереження місячного затемнення та спільного святкування з родиною.

Октоберфест (Oktoberfest) - Німеччина

Октоберфест - це одне з найвідоміших пивних свят у світі, яке проводиться у місті Мюнхен, Німеччина. Святкується протягом останніх двох тижнів вересня та перших двох тижнів жовтня. На Октоберфесті відзначають не тільки урожай, але й бавляться за традиційними німецькими стравами, музикою, танцями та, звісно, пивом.

Свято Подяки (Chuseok) - Південна Корея

Свято Подяки в Південній Кореї відзначається у вересні або жовтні, залежно від місячного календаря. Це свято спільноти та сім'ї, під час якого кожен приносить жертви богам та предкам і влаштовує спільний обід з родиною. Головним символом свята є смачні рисові кекси та фрукти.

Це лише кілька прикладів осінніх свят та традицій, які святкуються у різних країнах світу. Кожне свято відображає культурні цінності та специфіку кожної нації, але всі вони об'єднані радістю, подякою та прагненням відзначити красу осені та врожаю.

Підготувала: Торчишник Рая
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями:
мрия