Завантаження ...
Новобудови Києва
Новобудови Києва

Як зробити так, щоб рушники завжди залишалися м'якими: 5 корисних порад для прання

Як зробити так, щоб рушники завжди залишалися м'якими: 5 корисних порад для прання фото
Рушники це невід'ємна частина нашого побуту, і часто, вони можуть стати місцем розвитку мікробів і бактерій, що може вплинути на їхню свіжість та гігієнічність. Однак часте прання також може спричинити втрату якості тканини, зробивши рушники жорсткими та неприємними на дотик. Ось кілька порад, як зробити так, щоб рушники завжди залишалися м'якими та приємними:

1. Оцет та харчова сода для м'якості
Якщо ваші рушники стали грубими та жорсткими, варто випробувати оцет та харчову соду. Додайте 250 мл оцту в барабан пральної машини, а порошок розмістіть у спеціальному відсіку. Цей спосіб допоможе позбавити тканину жорсткості та неприємного запаху.

2. Не перевантажуйте пральну машину
Для забезпечення якісного прання та полоскання не перевантажуйте барабан пральної машини. Це дозволить рушникам залишатися м'якими та пухнастими, оскільки кожен рушник отримає достатньо місця для ефективного очищення та збереження якості тканини.

3. Засіб для прання: менше - краще
Використання занадто багато порошку може зробити рушники жорсткими, оскільки засіб для прання буде накопичуватись у волокнах тканини. Тому важливо дотримуватись рекомендацій з використання засобу для прання, щоб уникнути загрубіння тканини та зберегти її вигляд.

4. Обережно з ополіскувачем
Ополіскувач приємно ароматизує рушники, але з часом може зробити їх жорсткими та зменшити їхню водопоглинальну здатність. Рекомендується обмежити використання ополіскувача або застосовувати його не частіше одного разу на три-чотири прання.

5. Регулярне прання для боротьби з бактеріями
Щоб уникнути розмноження бактерій, рушники слід прати не рідше двох разів на тиждень, особливо, якщо у вас чутлива шкіра. Це допоможе забезпечити гігієнічність та свіжість тканини, зберігаючи при цьому її м'якість.

Приєднуйтесь до Телеграм каналу та Вайбер
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями:
мрия