Завантаження ...
Новобудови Києва
Новобудови Києва

Як легко відмити сліди скотчу або наклейок: ефективні лайфхаки

Як легко відмити сліди скотчу або наклейок: ефективні лайфхаки фото
У цій статті ми розглянемо прості, але ефективні лайфхаки, які передбачають видалення стійких слідів від скотчу або наклейок. UAportal підготував ці прості у виконанні рекомендації, які допоможуть вам очистити поверхні без особливих зусиль.

Легке видалення за допомогою тепла

Один з ефективних способів легкого очищення слідів від скотчу або наклейки – це використання тепла. Використовуючи фен, ви можете обережно розігріти клей.

Коли клей стане м'яким, його можна буде легко відклеїти, не залишаючи жодних слідів. Важливо бути обережним і не перегрівати поверхню, щоб запобігти можливим пошкодженням.

Розчинник на масляній основі

Ще один лайфхак для видалення слідів від скотчу або наклейки – використання розчинника на масляній основі. Нанесіть невелику кількість розчинника, такого як олія або медичний спирт, на тканину або ватку і обережно потріть забруднену ділянку круговими рухами. Це призведе до поступового розчинення клею. Після цього залишки можна витерти чистою ганчіркою.

Харчова сода

Харчова сода також може бути ефективним рішенням для очищення слідів від скотчу або наклейок. Змішавши харчову соду з невеликою кількістю води, ви можете нанести її на забруднену ділянку.

Залиште пасту на кілька хвилин, а потім за допомогою вологої ганчірки або губки обережно потріть поверхню. Харчова сода допоможе розчинити клей, що полегшить його видалення. Насамкінець промийте поверхню водою і витріть її насухо.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями:
мрия