Завантаження ...
Новобудови Києва

С засідання виконкому

1 серпня відбулося засідання виконавчого комітету. Інформацію щодо загальних питань надав міський голова Юрій Фомічев. Про роботу комунальних підприємств звітували Роман Полтавський та Олександр Куделін. Розпочато підготовку ...


1 серпня відбулося засідання виконавчого комітету. Інформацію щодо загальних питань надав міський голова Юрій Фомічев.


Про роботу комунальних підприємств звітували Роман Полтавський та Олександр Куделін. Розпочато підготовку шкіл та дитячих садків до опалювального сезону. КП «УЖКГ» проводить роботу з відключення боржників від системи теплопостачання. Відключено ПРП «Атасс» (автовокзал) та 2 котеджі в Київському та Вільнюському кварталах.

Після коротких звітів присутні приступили до розгляду питань порядку денного.

Члени виконавчого комітету одноголосно проголосували за рішення «Про надання житлового приміщення та видачу ордеру на заселення» учаснику бойових дій Клушину Максиму Сергійовичу. Квартиру було придбано відповідно до рішення Славутицької міської ради Київської області №1334-55-VIII «Про затвердження «Міської програми забезпечення учасників АТО та членів їх сімей житлом у місті Славутич на 2019−2020 роки» від 06.03.2019 р.

Також схвалено проекти рішень: «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Славутицької міської ради №341 «Про особливості використання води в місті Славутич у поливний період з 10 квітня по 10 вересня календарного року» від 24.05.2019, «Про коригування кількості поливних днів у липні 2019 року»; «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету №262 «Про визначення відповідальних за зберігання протоколів зборів співвласників багатоквартирного будинку та розміщення інформації про рішення, прийняті такими зборами» від 10.06.2016, «Про організацію та проведення в місті Славутич приписки громадян 2003 року народження до призовної дільниці»; «Про організацію та проведення у місті Славутич призову громадян України на строкову військову службу в жовтні–грудні 2019 року»; «Про заходи з відзначення Дня Державного прапора України та 28-ї річниці незалежності України»; «Про роботу зі зверненнями громадян у виконавчому комітеті Славутицької міської ради в першому півріччі 2019 року»; «Про висунення кандидатур Шаніної Л. М. та Савельєва В. К. до нагородження Почесною грамотою Кабінету Міністрів України»; «Про накладення адміністративного стягнення».

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: