21 Серпня 2019
1028
КП «Дорожньо-експлуатаційне управління» Славутицької міської ради спільно з Управлінням капітального будівництва м. Чернігова провело ямковий ремонт ділянки дороги до села Ведильці. Замовником робіт виступила громадська організація Михайло-Коцюбинської...
![](/image/news/moy_gorod/21.08.19/dey.jpg)
КП «Дорожньо-експлуатаційне управління» Славутицької міської ради спільно з Управлінням капітального будівництва м. Чернігова провело ямковий ремонт ділянки дороги до села Ведильці. Замовником робіт виступила громадська організація Михайло-Коцюбинської ОТГ «Надія».
![](/image/news/moy_gorod/21.08.19/dey1.jpg)