23 жовтня учні ДШМ м.Славутича та викладачі теоретичних предметів відвідали обласний методичний захід на якому відбулась презентація методичних розробок викладачів Славутицької дитячої школи мистецтв: 1. «Засвоєння різних видів акомпанементу, як засіб розвитку творчих здібностей...
![](/image/news/moy_gorod/30.10.19/dshm.jpg)
23 жовтня учні ДШМ м.Славутича та викладачі теоретичних предметів відвідали обласний методичний захід на якому відбулась презентація методичних розробок викладачів Славутицької дитячої школи мистецтв:
1. «Засвоєння різних видів акомпанементу, як засіб розвитку творчих здібностей та навичок у музикуванні» - ст. викладач Скутіна Л.П.
2. «Інтернет-конспект з музичної літератури третього року навчання». Розробки викладача-методиста Корнакової Т.М
Свої вміння та навички показали учні музичного та вокального відділень Костенко Кароліна, Кулик Артем, Мельник Єсенія, Підгайний Єгор.
Всі поверталися зі столиці з гарним настроєм! Вітаємо!