Славутицькою міською радою затверджена міська “Програма забезпечення учасників АТО та членів їх сімей житлом». На відміну від інших міст, у Славутичі учасники АТО, що потребують покращення житлових умов, його отримують. Так, 22 листопада на засіданні Громадської ради з розвитку міста ...
![](/image/news/moy_gorod/29.11.19/kvartira.jpg)
Славутицькою міською радою затверджена міська “Програма забезпечення учасників АТО та членів їх сімей житлом».
На відміну від інших міст, у Славутичі учасники АТО, що потребують покращення житлових умов, його отримують. Так, 22 листопада на засіданні Громадської ради з розвитку міста міський голова Юрій Фомічев вручив ордер на квартиру Юрію Броху – учаснику АТО першої хвилі війни, весни 2014 року. Отримавши ордер, Юрій подякував міському голові, депутатам, працівникам виконкому за добру справу та увагу до захисників країни. Вітаємо Юрія з отриманням житла та бажаємо затишку в оселі!
![](/image/news/moy_gorod/29.11.19/kvartira1.jpg)
Відділ інформації