9 Січня 2020
847
На початку січня відбулася перша зустріч з фінансистом, журналістом та блогером в одному обличчі Андрієм Кисельовим, з лекцією на тему: Чого ти прагнеш у житті???». Це була дуже цікава та корисна лекція. По закінченню кожен отримав індивідуальне домашнє завдання від лектора...
![](/image/news/moy_gorod/09.01.20/kiselov4.jpg)
На початку січня відбулася перша зустріч з фінансистом, журналістом та блогером в одному обличчі Андрієм Кисельовим, з лекцією на тему: Чого ти прагнеш у житті???».
Це була дуже цікава та корисна лекція. По закінченню кожен отримав індивідуальне домашнє завдання від лектора