Історична година з цієї сумної події традиційно відбулася у Бібліотечно-інформаційному центрі для дітей та юнацтва. Бібліотекар Наталія Гнатенко разом з колегою Наталією Солдаткіною підготували для учнів 8 класу ЗОШ №2 розповідь " Герої Крут - для нащадків взірець". Педагог-організатор Олена Храмцова ....
![](/image/news/moy_gorod/29.01.20/krutu.jpg)
Історична година з цієї сумної події традиційно відбулася у Бібліотечно-інформаційному центрі для дітей та юнацтва. Бібліотекар Наталія Гнатенко разом з колегою Наталією Солдаткіною підготували для учнів 8 класу ЗОШ №2 розповідь " Герої Крут - для нащадків взірець".
Педагог-організатор Олена Храмцова після заходу відмітила добрий наочний матеріал, та розповідь, яка доторкується нашої душі. Учні, нібито зустрілися зі своїми однолітками з далекого минулого.
Микола Берізкін