Завантаження ...
Новобудови Києва
Новобудови Києва

Майстер-клас із виготовлення еко-млинців

30 січня у Соціально-психологічному центрі м. Славутич відбувся майстер-клас із приготування еко-млинців під лозунгом «Здоровому та корисному харчуванню – так!». Захід проходив в рамках проекту «Підтримка реінтеграції ветеранів та їхніх сімей», який впроваджується Міжнародною організацією з міграції за фінансування ...

 

30 січня у Соціально-психологічному центрі м. Славутич відбувся майстер-клас із приготування еко-млинців під лозунгом «Здоровому та корисному харчуванню – так!». Захід проходив в рамках проекту «Підтримка реінтеграції ветеранів та їхніх сімей», який впроваджується Міжнародною організацією з міграції за фінансування Європейського Союзу.

Усі присутні навчилися випікати млинці із корисного, власноруч змеленого борошна гречки; отримали цікаву інформацію про млинці та нові рецепти приготування цієї страви. Готували два види млинців: солодкі, які наповнювали сиром, малиною і медом та солоні – з часником, сиром та свіжою зеленню. Вийшли дуже запашні та смачні млинці. Завершився вечір чаюванням. Кожний учасник отримав пам’ятний подарунок для господаря чи господині, яким зможе користуватися у повсякденному житті.
 

 

Захід сприяв отриманню нових навичок, психологічному та фізичному розвантаженню, формуванню нової екологічної поведінки. Усі спробують у повсякденному житті застосувати екологічну модель поведінки, а також сприятимуть популяризації корисному та здоровому харчуванню.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: