13 Лютого 2020
813
У вівторок 18.02.2020 з 11-00 у громадській приймальні виконавчого комітету Славутицької міської ради (каб. 107) буде проводити особистий виїзний прийом жителів міста заступник голови Київської обласної державної адміністрації Андрій В’ячеславович Лісовік по питаннях житлово-комунального господарства, регіонального розвитку, ...
![](/image/news/moy_gorod/10.02.20/pruiom.jpg)
У вівторок 18.02.2020 з 11-00 у громадській приймальні виконавчого комітету Славутицької міської ради (каб. 107) буде проводити особистий виїзний прийом жителів міста заступник голови Київської обласної державної адміністрації Андрій В’ячеславович Лісовік по питаннях житлово-комунального господарства, регіонального розвитку, фізкультури і спорту.
Запис на прийом здійснюється за телефоном 3-00-11.