Наприкінці січня на початку лютого фахівці Соціально-психологічного центру м. Славутич приймали участь у форумі з метою обміну досвідом для громад які беруть учать у проекті "Підтримка реінтеграції ветеранів на сході України та їх сімей", який впроваджується Міжнародною організацією з міграції за фінансування ...
![](/image/news/moy_gorod/13.02.20/forum2.jpg)
Наприкінці січня на початку лютого фахівці Соціально-психологічного центру м. Славутич приймали участь у форумі з метою обміну досвідом для громад які беруть учать у проекті "Підтримка реінтеграції ветеранів на сході України та їх сімей", який впроваджується Міжнародною організацією з міграції за фінансування Європейського Союзу.
28 представників громад обмінювались досвідом, обговорювали проблеми, такі як: втрата мотивації в проектних командах, складність у залученні людей до заходів, зокрема ветеранів бойових дій, а також створення позитивного образу ветерана на державному рівні.
![](/image/news/moy_gorod/13.02.20/forum3.jpg)
Представники громад зауважили, що всі стикаються зі схожими проблемами і це нормально, і разом можливо знайти нові рішення. Кожна громада підготувала змістовну та дуже цікаву презентацію свого проекту. Учасники форуму обмінювались ідеями та своїм унікальним баченням роботи.
Форум з обміну досвідом - це унікальна можливість вийти зі своєї професійної "бульбашки" і почерпнути корисні ідеї.