Ще одна робоча зустріч в рамках міжнародного проекту #iCLEAR відбулась днями в офісі Чорнобильського заповідника. В ній взяли участь представники Британської сторони проекту «iCLEAR», який переймається проблемними питаннями зони відчуження та відселених територій, співробітники Державного агентства України з управління зоною...
![](/image/news/moy_gorod/18.02.20/clear4.jpg)
Ще одна робоча зустріч в рамках міжнародного проекту #iCLEAR відбулась днями в офісі Чорнобильського заповідника.
В ній взяли участь представники Британської сторони проекту «iCLEAR», який переймається проблемними питаннями зони відчуження та відселених територій, співробітники Державного агентства України з управління зоною відчуження та підпорядкованих йому підприємств, колеги з Поліського державного радіаційно-екологічного заповідника (Білорусь), науковці, представники природоохоронних організацій та установ.
Учасники зустрічі обмінялись думками, поділились проміжними результатами вже виконаної роботи і запланували наступні кроки співпраці (більш широкого формату, за участю вітчизняних і міжнародних громадських організацій та наукових структур) у межах згаданого проекту.