18 лютого, на території міста Прип'ять органами Служби безпеки України проводилися навчання з тактико-спеціальної та спеціально-інженерної підготовки в умовах міста. Інформуємо, що ДП "ЦОТІЗ“ завчасно надіслав інформаційні повідомлення суб’єктам господарювання, які здійснюють діяльність у зоні відчуження ...
![](/image/news/moy_gorod/20.02.20/info.jpg)
18 лютого, на території міста Прип'ять органами Служби безпеки України проводилися навчання з тактико-спеціальної та спеціально-інженерної підготовки в умовах міста.
Інформуємо, що ДП "ЦОТІЗ“ завчасно надіслав інформаційні повідомлення суб’єктам господарювання, які здійснюють діяльність у зоні відчуження щодо відвідування зони відчуження, про тимчасове обмеження для відвідування міста Прип'ять.
Варто пам'ятати, що наші військові ризикуючи своїм життям та здоров'ям уже 6-й рік захищають Україну від ворожої агресії .