3 Березня 2020
904
На ім’я міського голови Юрія Фомічева надійшов лист від виконавчого директора Асоціації «Енергоефективні міста України» Святослава Павлюка у якому повідомляється: «Правління АЕМУ підтримало місто Славутич, як одне із восьми пілотних, яким запропоновано долучитися до налагодження роботи Револьверного Фонду Міст АЕМУ,...
![](/image/news/moy_gorod/03.03.20/energo.jpg)
«Правління АЕМУ підтримало місто Славутич, як одне із восьми пілотних, яким запропоновано долучитися до налагодження роботи Револьверного Фонду Міст АЕМУ, насамперед для підтримки участі міських ОСББ в програмі ЕНЕРГОДІМ Фонду енергоефективності».
АЕМУ для опрацювання деталей роботи Револьверного Фонду Міст ініціює створення робочої групи з представників міст – учасників пілотної фази проекту.
Далі буде!