4 Березня 2020
998
Вірний товариш — незламна фортеця, обнесена муром, покликана захищати, піклуватися та оберігати. До такого висновку прийшли герої вистави «Друзі у біді визволять завжди» два Півника, які спочатку сварилися і не поважали один одного, а потім перед героями повстали складні випробування. Згодом герої вистави зрозуміли, ...
![](/image/news/moy_gorod/04.03.20/vustava.jpg)
До такого висновку прийшли герої вистави «Друзі у біді визволять завжди» два Півника, які спочатку сварилися і не поважали один одного, а потім перед героями повстали складні випробування. Згодом герої вистави зрозуміли, що просто необхідно поступатися своєму другові, поважати його і ділитися всім, що маєш сам.
Таку повчальну і веселу історію показали учням перших класів ЗОСШ №3 учасники театрального гуртка "Веселочка".