Завантаження ...
Новобудови Києва
Новобудови Києва

Рятувальники 63-ДПРЧ (м. Славутич) долучилися до участі у флешмобі

Рятувальники 63-ДПРЧ (м. Славутич) долучилися до участі у флешмобі і закликають громадян міста залишатись вдома під час карантину! «Шановні громадяни, Служба порятунку звертається до вас із проханням дотримуватись заходів безпеки та режиму карантину через небезпеку поширення коронавірусу. Просимо вас не виходити на вулицю без нагальної потреби,...

 


Рятувальники 63-ДПРЧ (м. Славутич) долучилися до участі у флешмобі і закликають громадян міста залишатись вдома під час карантину!

«Шановні громадяни, Служба порятунку звертається до вас із проханням дотримуватись заходів безпеки та режиму карантину через небезпеку поширення коронавірусу. Просимо вас не виходити на вулицю без нагальної потреби, не відвідувати місця скупчення людей, під час перебування на вулиці одягати захисні маски, зберігати дистанцію між людьми не менше ніж 2 метра та дотримуватись заходів особистої гігієни. Подбайте про близьких та рідних людей літнього віку, забезпечивши їх yciм необхідним, аби їм не довелось виходити на вулицю.

Дисципліна та виконання ycix особистих та загальних заходів безпеки є протадією поширенню коронавірусної інфекції! Пам’ятайте, відповідальність — рятує життя!»

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями:
мрия