24 Квітня 2020
1122
22 квітня депутати Молодіжної ради, дотримуючись правил безпеки під час карантину, розповсюдили оголошення про те, як вберегти себе від коронавірусу. Дані плакати ви можете побачити на стендах з оголошеннями, банках, аптеках та у виконкомі. Залишайтеся вдома, бережіть себе та рідних!
![](/image/news/moy_gorod/24.04.20/mrada1.jpg)
22 квітня депутати Молодіжної ради, дотримуючись правил безпеки під час карантину, розповсюдили оголошення про те, як вберегти себе від коронавірусу. Дані плакати ви можете побачити на стендах з оголошеннями, банках, аптеках та у виконкомі. Залишайтеся вдома, бережіть себе та рідних!
#молодьвдома #StayHome
P. S. За чудові плакати дякуємо Молодіжна рада при КОДА та UNDP Ukraine / ПРООН в Україні