На жаль, цього року у зв’язку з карантинними обмеженнями славутичани не змогли, як зазвичай, зібратися на заходи у Центральному парку. Проте вранці, 8 травня, до пам’ятного знаку Героїв Дніпра, вшанувати пам'ять загиблих у Другій світовій війні прийшли міський голова Юрій Фомічев, незмінний голова ветеранської організації Сівер Іван Апанасійович та...
![](/image/news/moy_gorod/08.05.20/pobeda1.jpg)
На жаль, цього року у зв’язку з карантинними обмеженнями славутичани не змогли, як зазвичай, зібратися на заходи у Центральному парку.
Проте вранці, 8 травня, до пам’ятного знаку Героїв Дніпра, вшанувати пам'ять загиблих у Другій світовій війні прийшли міський голова Юрій Фомічев, незмінний голова ветеранської організації Сівер Іван Апанасійович та представник профспілкової молодіжної організації Чорнобильської АЕС Юрій Діордієв.
![](/image/news/moy_gorod/08.05.20/pobeda2.jpg)
Міський голова подякував ветеранам за їх подвиг, а Іван Апанасійович поділився своїми спогадами. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять всіх, хто віддав своє життя за визволення рідної землі та поклали квіти до пам’ятного знаку Героям Дніпра.
В цей же день працівники управління соціального захисту населення завітали до ветеранів, які проживають у Славутичі. Від міської влади ветеранам була виділена матеріальна допомога та продуктові набори.