У Славутичі відбувся майстер-клас з виготовлення ловців снів

У Славутичі 27 липня, 0 15.00 годині відбувся мастер-клас з виготовлення оберігу «Ловець снів». На який зібралося 8 дітей...

У Славутичі 27 липня, 0 15.00 годині відбувся мастер-клас з виготовлення оберігу «Ловець снів». На який зібралося 8 дітей...

 

 

 

У Славутичі 27 липня, 0 15.00 годині відбувся мастер-клас з виготовлення оберігу «Ловець снів». На який зібралося 8 дітей.

Організаторами стала фахівець з соціальної роботи в соціально-психологічному центрі міста Славутич, де і пройшов майтер-клас.

На початку координаторка заходу розповіла, що таке ловець снів та звідки він походить. Потім розповіла як саме їх потрібно робити та з яких предметів декору.

Ловець снів – це індійський амулет, який захищає сни людини від злих духів і хвороб.

- Мені сподобався захід тим, що я зробила ловець снів, - сказала учасниця мастер-класу Віка.

 

 

 

- Я провела мастер-клас з виготовлення ловців снів, тому що я вмію це робити, можу пояснити як робити. Це цікаво для дітей. Адже вони можуть і зробити це своїми руками, і внести свою фантазію у виготовлення. Навіть психологи говорять, якщо у виріб вкласти свій сенс і вірити в це, якщо переконати себе, вкласти душу, запрограмувати себе на успіх, то це здійснюється, – пояснила фахівець з соціальної роботи Олександра Карпенко. 


- А мені тим, що я навчилася плести ловців снів, – прокоментувала учасниця заходу Даша.

 

 

 
Британ Дар'я

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: