На прошлому тижні у залі виконкому Ціось Владислав начальник відділення поліції у Славутичі презентував новий проект Нацполіції України "Поліцейський офіцер громади". На презентації були присутні: представники місцевого самоврядування та мер міста Юрій Фомічев. Проект “Поліцейський офіцер громади” направлений на впровадження нового формату роботи ....
![](/image/news/moy_gorod/11.08.20/policia1.jpg)
На прошлому тижні у залі виконкому Ціось Владислав начальник відділення поліції у Славутичі презентував новий проект Нацполіції України "Поліцейський офіцер громади". На презентації були присутні: представники місцевого самоврядування та мер міста Юрій Фомічев.
Проект “Поліцейський офіцер громади” направлений на впровадження нового формату роботи дільничних офіцерів поліції, головною метою якого є поліцейська діяльність, орієнтована на громаду, щоденний контакт з жителям. Метою роботи Поліцейських офіцерів буде, в першу чергу, попередження правопорушень в інтересах громади. Офіцери поліції будуть більш самостійними у своїй діяльності та виконувати основні завдання поліції у партнерстві з керівництвом об’єднаної територіальної громади.
![](/image/news/moy_gorod/11.08.20/policia2.jpg)
Основними обов’язками Поліцейського офіцера є:
• орієнтована на потреби громади поліцейська діяльність, для попередження поширених на території правопорушень;
• реалізація спільно із громадою проектів з підвищення публічної безпеки (профілактика злочинів серед неповнолітніх, протидія домашньому насильству, популяризація здорового способу життя, допомога уразливим категоріям населення тощо);
• здійснення провадження у справах про адміністративні правопорушення, прийняття рішень про застосування адміністративних стягнень;
• проведення перевірки за зверненнями громадян та вжиття необхідних заходів.
![](/image/news/moy_gorod/11.08.20/policia3.jpg)
Після презентації присутні представники місцевого самоврядування та депутатського корпусу мали змогу поставити питання начальнику поліції Владиславу Ціосю. За результатами зустрічі вирішено розглянути можливість впровадження проекту “Поліцейський офіцер громади” у нашому місті та винести питання на обговорення сесії міської ради. Далі буде…
Детальна інформація про проект “Поліцейський офіцер громади” за посиланням http://e-slavutich.gov.ua/citizens/Institutions_organizations/SitePages/police.aspx