26 Вересня 2020
2564
Сьогодні, в суботу, розпочався традиційний фестиваль "ЗОСя". В цьому році він проходить в нестандартному, онлайн форматі. Розпочався з велопробігу. Кожний учасник якого тримав флаг. Навіть Зосенька стала байкершою. Таким чином організатори фестивалю намагалися показати, передати всім гарній настрій.
![](/image/news/moy_gorod/26.09.20/zosya11.jpg)
Сьогодні, в суботу, розпочався традиційний фестиваль "ЗОСя". В цьому році він проходить в нестандартному, онлайн форматі. Розпочався з велопробігу. Кожний учасник якого тримав флаг. Навіть Зосенька стала байкершою. Таким яскравим початком організатори фестивалю намагалися всім підвищити настрій.
Не порушила 27 -а ЗОСя свою щорічну традицію і кольорове флешмоб-братання пройшло яскраво, сонячно, передаючи приятельський настрій через онлайн всім нашим друзям. А потім під відкритим небом пройшов концерт за участю вихованців ДШМ, ПДМ та Кіноконцертного комплексу!
![](/image/news/moy_gorod/26.09.20/zosya16.jpg)
ЗОСя - це те, що об'єднує ВСІХ НАС!