8 Лютого 2021
1619
У Славутичі 5-7 лютого відбувся традиційний футбольний турнір на честь ЗТУ Юрія Войнова. У відкритому чемпіонаті Славутича на честь ЗТУ Ю Войнова в цьому році взяли участь юнаки 2007 р.н. та й молодші з міст: Славутича, Києва, Броварів, Городні,Гончаровська, Житомира, Переяслава, Сновська.
![](/image/news/moy_gorod/08.02.21/futbol1.jpg)
У Славутичі 5-7 лютого відбувся традиційний футбольний турнір на честь ЗТУ Юрія Войнова. У відкритому чемпіонаті Славутича на честь ЗТУ Ю Войнова в цьому році взяли участь юнаки 2007 р.н. та й молодші з міст: Славутича, Києва, Броварів, Городні,Гончаровська, Житомира, Переяслава, Сновська.
![](/image/news/moy_gorod/08.02.21/futbol2.jpg)
![](/image/news/moy_gorod/08.02.21/futbol3.jpg)
![](/image/news/moy_gorod/08.02.21/futbol4.jpg)
![](/image/news/moy_gorod/08.02.21/futbol5.jpg)
![](/image/news/moy_gorod/08.02.21/futbol6.jpg)
Микола БЕРЕЗКІН