19 Грудня 2021
1029
![У День Святого Миколая засяяла головна ялинка Славутича (відео) фото У День Святого Миколая засяяла головна ялинка Славутича (відео) фото](/image/news_small/2021/12/19_114356_news2_268574962_4609648365784707_5106417993314867752_n.jpg)
Славутичани та гості міста отримали справжній подарунок у День святого Миколая. У центрі міста запалала головна новорічна красуня-ялинка, яку відкрили після святкового театрального дійства.
Справжню різдвяно-новорічну казку подарували місту працівники Кіноконцертного комплексу разом зі своїми вихованцями. Гарний святковий настрій не зіпсував навіть мокрий сніг. Чудовий настрій отримали як діти, так і дорослі. Отож початок новорічно-різдвяним святам покладено! Зі святом тебе, любий Славутиче!
Відео: ТБ "Медіадім"