![До Славутицького дитсадка «Маріте» завітав посол з Латвії (відео) фото До Славутицького дитсадка «Маріте» завітав посол з Латвії (відео) фото](/image/news_small/2021/12/21_053009_news2_269704590_4617804911635719_2717519230452487134_n.jpg)
Сьогодні, 21 грудня, до нашого міста з візитом приїздив Надзвичайний та Повноважний посол Латвійської Республіки в Україні Ілгварс Клява.
За доброю традицією, яка склалася протягом багатьох років, напередодні новорічних свят, до дитячого садочку «Марите» завжди приїзжав посол Латвійської Республіки. Приємно, що закладену Юрісом Пойкансом традицію продовжує і пан Ілгварс Клява.
У цей день маленькі вихованці «Марите» підготували для латвійських друзів музичні подарунки, а Ілгварс Клява подарував дітям латвійські цукерки. На знак поваги, завідуюча дитячого садка Наталія Івашко, вручила пану Послу картину, вишиту однією із працівниць закладу.
Зустріч відбулася у дружній, теплій атмосфері. Гості поспілкувалися із міським головою Юрієм Фомічевим Юрій Фомічев, оглянули дитячий заклад, у якому, дякуючи творчому колективу садочку, постійно відбуваються приємні зміни.
За інформацією Славутицької міської ради
Відео: ТБ "Медіадім"