Завантаження ...
Новобудови Києва
Новобудови Києва

«Майбутнє в АРСу є, якщо працюють в ньому такі висококваліфіковані, небайдужі люди!»

«Майбутнє в АРСу є, якщо працюють в ньому такі висококваліфіковані, небайдужі люди!» фото

22 грудня в Україні відзначають День енергетика. У день свого професійного свята колектив ВП «Атомремонтсервісу» запросили на урочистості, щоб подякувати всім, чия робота пов’язана з атомною енергетикою, адже від професійної, злагодженої, іноді в екстремальних умовах, роботи кожного працівника АРСу залежить надійна, безпечна робота атомних енергоблоків.

Для колективу Атомремонтсервісу 2021 рік став особливим роком 25-річчя з дня створення ДП «НАЕК «Енергоатом». Сьогодні Компанія реалізує низку інвестиційних проєктів, основними серед яких є будівництво Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива, будівництво енергоблоків № 3,4 Хмельницької АЕС, реконструкція системи технічного водопостачання Южно-Української АЕС та добудова Ташлицької ГАЕС.

У день професійного свята, зазвичай, кращих працівників відмічають нагородами. Григорій Супрун, т.в.о. директора ВП АРС привітав присутніх зі святом та вручив нагороди Міністерства енергетики України Дмитрію Горбарчуку, Анатолію Зоріну, Геннадію Чемеринському. Знак «Відмінник атомної енергетики» отримав В’ячеслав Бачинін, відзнаку «За вагомий внесок у розвиток атомної енергетики України» – Микола Балика.

Вітав з професійним святом колектив та вручив нагороди і міський голова Юрій Фомічев. «Колектив Атомремонтсервісу завжди відзначається професійністю, ніколи не зупиняється на досягнутому, має постійне бажання розвиватися. Героїчний шлях, який пройшов АРС, довів спроможність колективу. Останнім часом держава звернула увагу на атомну енергетику, яка відігравала і буде відігравати важливу, вагому роль в енергетиці», – зазначив міський голова, він подякував за підтримку Славутича та побажав колективу стабільності і подальшого розвитку.

ВП «Атомремонтсервіс», напрацював унікальний досвід у реалізації надскладних завдань атомної енергетики, серед яких наймасштабніший проєкт ядерної енергетики – Централізоване сховище відпрацьованого ядерного палива, де втілено унікальні новітні технології. За організацію погодження проєктно-кошторисної документації, технічне супроводження, почесним знаком ДП «НАЕК «Енергоатом» «Введення в експлуатацію ЦСВЯП» нагороджено Андрія Шевченка, Максима Бродягіна, Віталія Сінькова.

Без заперечень, можна повністю погодитися із словами ведучої церемонії нагородження Любові Тарасенко: «Вірю, майбутнє в АРСу є, якщо працюють в ньому такі висококваліфіковані, небайдужі люди! День енергетика – свято усіх, для кого поняття «тепло» і «світло» це не просто слова, а ціла епоха».

Славутицька міська рада

 
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: