25 Грудня 2021
1248
![Вітаємо з І місцем учнів Славутицької ДШМ! фото Вітаємо з І місцем учнів Славутицької ДШМ! фото](/image/news_small/2021/12/25_100132_news2_269882320_2948265635426538_2917014873101004039_n.jpg)
Вітаємо з І місцем у Міжнародному он-лайн конкурсі "Українські мистецькі ігри 2021" Болгарія - Харків, естрадний оркестр ДШМ, керівник Ататолій Котельницький, концертмейстер Лариса Шрамченко .
Це учні, які навчаються на фахових інструментах -віолончель, скрипка, гітара тощо і в навчальній програмі є предмет "оркестр" де і створюється такий чудовий колектив.
Дитяча школа мистецтв місто Славутич