27 Грудня 2021
1095
![Славутичани можуть спати спокійно і без зубного болю фото Славутичани можуть спати спокійно і без зубного болю фото](/image/news_small/2021/12/27_120000_news2_kopressor2.jpg)
Це пост вдячності! Завдяки спільному зусиллю депутатського корпусу, а саме Наталії Гантимуровій, Ярославу Вольскому, Денису Маслію, та злагодженій роботі Бф "Славутич. Чорнобильська АЕС. Розвиток", головою якого є Наталья Мельничук, мешканці Славутича можуть швидко позбутися зубного болю і спати спокійно.
Адже було закуплено вкрай необхідне обладнання КНП "Славутицька міська лікарня", в тому числі безмасляний компресор для стоматологічної допомоги жителям міста. Останнє поновлення обладнання було більше 5 років тому.
КНП "Славутицька міська лікарня" Славутицької міської ради