28 Грудня 2021
960
![Увага! У Славутичі відбудеться перевірка системи оповіщення фото Увага! У Славутичі відбудеться перевірка системи оповіщення фото](/image/news_small/2021/12/28_100207_news2_65.jpg)
Шановні славутичани! З метою відлагодження роботи територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення у місті у середу, 29 грудня.
В період з 14:00 до 16:00, 29 грудня, буде здійснено чергову контрольну перевірку спрацювання діючих електросирен та сигнально-гучномовних пристроїв з подачею звукового сигналу «Увага всім!» та голосового повідомлення про технічну перевірку системи оповіщення. Передбачається кілька спрацювань пристроїв з довільними інтервалами часу. Почувши сигнал, просимо зберігати спокій!
Відділ з питань НС та ЦЗН