Завантаження ...
Новобудови Києва
Новобудови Києва

у Львові прокинулися бабаки: на яку очикувати весну?

у Львові прокинулися бабаки: на яку очикувати весну? фото

У Львівському натуралістичному центрі з зимової сплячки несподівано прокинулися бабаки Марічка та Мишко. Про це 4 січня йдеться в сюжеті ТСН. Це вперше за 13 років їхній сон був таким коротким, кажуть фахівці. Про те, що вони не сплять, свідчить розкритий отвір в їхній будці, який до сплячки бабаки самі закрили тирсою. Та вловити момент, коли тварини виходять зі свого гніздечка – дуже складно, бо вони ховаються.

У Львівському натуралістичному центрі з зимової сплячки несподівано прокинулися бабаки Марічка та Мишко.

Про це 4 січня йдеться в сюжеті ТСН.

Це вперше за 13 років їхній сон був таким коротким, кажуть фахівці. Про те, що вони не сплять, свідчить розкритий отвір в їхній будці, який до сплячки бабаки самі закрили тирсою. Та вловити момент, коли тварини виходять зі свого гніздечка – дуже складно, бо вони ховаються.

Прокинулися Марічка і Мишко через теплу погоду – у Львові наразі + 8 градусів. Але це ніяк не вплине на їхнє здоров’я, зазначають зоологи. Навіть можуть знову заснути, як тільки вдарять морози.

Але короткотривалий сон віщує одне – зима буде недовгою.

Нагадаємо, за повір’ям, якщо гризун прокинеться і не побачить своєї тіні, весна прийде рано. А якщо навпаки, то варто готуватися ще до півтора місяця морозів.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: