![Різдвяні янголята фото Різдвяні янголята фото](/image/news_small/2022/01/08_064349_news2_271208138_1911054702409546_1455732846135916570_n.jpg)
У переддень Різдва в Славутицькому бібліотечно-інформаційному центрі для дітей та юнацтва зібралась допитливі маленькі читаючі, щоб поговорити про свято народження Христа, сімейні традиції та народні звичаї, пов’язані з ним.
Малечі запропонували послухати цікаву казкову історію Надійки Гербіш «Одного разу на Різдво» і подумки переміститись у засніжений ліс. Там родина їжачків готувалась до свята Різдва. Несподівано у двері постукали. На порозі стояли маленькі ховрашата, які заблукали в пошуках ліків для хворої матері. Вони виглядали так бідно і втомлено, що родина їжачків вирішила порушити свою багаторічну традицію проведення Різдва і в першу чергу допомогти ховрашкам і їхній мамі. Адже Різдво - це не просто святкова вечеря у родинному колі. Це час озирнутися довкола і надати допомогу тому, хто цього потребує найбільше. Це час робити добро.
А на згадку про цю зустріч маленькі поціновувачі добрих книг та чарівних історій зробили різдвяних янголят.