13 Січня 2022
1302
![Щедрий вечір, Славутиче! (відео) фото Щедрий вечір, Славутиче! (відео) фото](/image/news_small/2022/01/13_113427_news2_090.jpg)
У Щедрий вечір до будівлі виконавчого комітету Славутицької міської ради завітала творча молодь Палацу дітей та молоді разом зі своїми викладачами аби за давньою українською традицією привітати з прийдешніми святами.
Для довідки:
Вечір напередодні Старого Нового року, 13 січня, називають Щедрий вечір. За давньою традицією у Щедрий вечір ряджена молодь ходила по домівках, співала щедрівки, за що господарі їх щедро віддячували: пригощали оладками, пирогами, ковбасами, водили Козу та грали у Меланку. Також важливим ритуалом Щедрого вечора бул дівочі ворожіння. Головна страва Щедрого вечора – кутя.
Відео: ТБ "МедіаДім"