![Щедрий вечір у Славутицькому дошкільному закладі «Марите» (фото, відео) фото Щедрий вечір у Славутицькому дошкільному закладі «Марите» (фото, відео) фото](/image/news_small/2022/01/15_112515_news2_271801548_1312171762529464_8386028432687657541_n.jpg)
Для маленьких славутичан у дошкільному закладі «Марите» підготували справжнє свято Щедрого вечора за всіма українськими народними традиціями.
За давніми традиціями тиждень по коляді - Щедрий вечір. У цей день варили щедру куттю, готували узвар, накривали щедрий стіл з пирогами та варениками, млинцями й іншими наїдками. У Щедрий вечір щедрували і діти і дорослі. "Водили" хатами Козу, бажали щедрого врожаю, зі святом вітали, співали й танцювали.
Цього дня у Марите творчі працівники закладу разом зі своїми маленькими чомучками теж влаштували справжнє свято Щедрого вечора. Водили Козу. Варили кутю. Співали пісень та частували солодощами. Заходили в кожну групу, де чекали діти з щедрівками.
Усіх привітали веселі щедрувальники! Щедрого вечора, щедрого року нам усім на добро, на здоров'я і на мир!
![](/image/271797321_1312170892529551_8142065717477375187_n.jpg)
![](/image/271806003_1312171225862851_160557256373809548_n.jpg)
![](/image/271799014_1312171359196171_3768315425590638376_n.jpg)
![](/image/271798140_1312170889196218_5599757682127573941_n.jpg)
![](/image/271790348_1312170775862896_5427507389967738475_n.jpg)
![](/image/271798614_1312171629196144_8112873148797263730_n.jpg)
![](/image/271801196_1312170879196219_35921564211306833_n.jpg)
![](/image/271799754_1312171789196128_2475586247398406596_n.jpg)
![](/image/271812212_1312171369196170_1888728320263702247_n.jpg)
![](/image/271835973_1312171842529456_710355198810403345_n.jpg)
![](/image/271807131_1312171202529520_1891112179040144995_n.jpg)