17 Січня 2022
770
![Славутич завжди об'єднується, коли потрібна допомога фото Славутич завжди об'єднується, коли потрібна допомога фото](/image/news_small/2022/01/17_061642_news2_11100.jpg)
У КЗ "Кіноконцертний комплекс" проведуть благодійний ярмарок. Зібрані кошти будуть відправлені для лікування Сергія Касянчука, 19-річного славутичанина, який нещодавно переніс операцію щодо видалення злоякісної пухлини. Діагноз: дифузна астроцитома головного мозку (злоякісна). Тепер Сергію призначено 6 курсів хіміотерапії.
Благодійний ярмарок відбудеться 21 січня о 17:30 у КЗ "ККК". Долучайтеся!
Славутич завжди об'єднується, коли потрібна допомога!