17 Січня 2022
705
![Громадський бюджет участі: Мобільний Славутич - №21 фото Громадський бюджет участі: Мобільний Славутич - №21 фото](/image/news_small/2022/01/17_030408_news2_271727264_1314029942449743_7312673557804301377_n.png)
Мета проєкту: створити в місті Славутич новий та перспективний оздоровчий та туристичний сервіс, що дозволить покращити рівень дозвілля для славутичан та підвищити рівень туристичної привабливості для гостей міста.
Проєкт "Мобільний Славутич" передбачає створення якісно-нового та перспективного оздоровчого та туристичного продукту, що використовує комфортну велоінфраструктуру Славутича та дозволяє славутичанам і гостям міста, на сучасних велосипедах та електросамокатах, здійснювати оздоровчі та туристичні прогулянки, зручно та швидко мандрувати по Славутичу та за його межі, а також активно приймати участь спортивних подіях міста.
АВТОР ПРОЄКТУ: МИКОЛА КРАВЧЕНКО
БЮДЖЕТ: 289 975 ГРН РОЗРАХУНОК БЮДЖЕТУ
Голосування триває до 24 січня 2022 року.