20 Січня 2022
674
![Громадський бюджет участі: «Сучасний спортивний об’єкт – запорука виховання чемпіонів» - №23 фото Громадський бюджет участі: «Сучасний спортивний об’єкт – запорука виховання чемпіонів» - №23 фото](/image/news_small/2022/01/20_081428_news2_271768148_1314029969116407_126344407282369615_n.png)
Мета проєкту: організація якісного та сучасного навчально-тренувальногопроцесу підготовки спортсменів. Підвищення рівня здорового способу життя підростаючого покоління, підвищення спортивно-туристичної привабливості та поліпшення фізкультурно-оздоровчого руху в м. Славутич.
Проєкт «Сучасний спортивний об’єкт – запорука виховання чемпіонів» передбачає створення сучасної матеріально-технічної бази для підвищення рівня та ефективності тренувань спортсменів та можливість використання сучасних методик у тренувальному процесі КДЮСШ на базі фізкультурно-оздоровчого комплексу "Чемпіон".
АВТОР ПРОЄКТУ: ГІНТАРІЯ ПАДУН
БЮДЖЕТ: 100 000 ГРН РОЗРАХУНОК БЮДЖЕТУ
Голосування триває до 24 січня 2022 року.