![Громадський бюджет участі: «Палац без бар’єрів» - №5 фото Громадський бюджет участі: «Палац без бар’єрів» - №5 фото](/image/news_small/2022/01/22_010510_news2_271733493_1314029599116444_2251608774678986147_n.png)
Мета проєкту: оновлення та осучаснення парковок. Підтримання вело- та самокатного руху серед дітей та молоді, сприяння здоровому способу життя. Створення комфортних умов для паркування транспорту та забезпечення комфорту для молодих мам щодо паркування дитячих візочків і захист їх від атмосферних опадів, шляхом встановлення сучасних критих парковок біля навчальних закладів.
Проєкт «Палац без бар’єрів».
Облаштувати сучасний критий паркінг, що дозволить паркування популярного, екологічного транспорту – велосипедів, самокатів, а також дитячих візочків. Обладнане місце для паркування спростить проблему для молодих мам, сприятиме збільшенню кількості велосипедистів та самокатерів, залученню дітей, молоді та дорослих до здорового способу життя.
АВТОР ПРОЄКТУ: НІНА ЄРЬОМІНА
БЮДЖЕТ: 63 700 ГРН РОЗРАХУНОК БЮДЖЕТУ
Голосування триває до 24 січня 2022 року.