Завантаження ...
Новобудови Києва
Новобудови Києва

Антитерористичні навчання у прикордонних районах Чернігівщини

Антитерористичні навчання у прикордонних районах Чернігівщини фото

В антиреористичних навчаннях взяли участь всі силові структури, які базуються у прикордонних районах Чернігівщини. За легендою – на територію України зайшли диверсійно-розвідувальні групи, яких силовики мали вистежити та нейтралізувати.

Про це повідомила пресслужба ДПСУ.

На Чернігівщині Координаційною групою Антитерористичного центру при Управлінні СБУ проведено навчання з нейтралізації ворожої диверсійної групи поблизу північного кордону.

Тренування проводили в умовах максимально наближених до реальних.

Крім прикордонників Чернігівського загону, у заходах брали участь підрозділи СБУ, ЗСУ, Нацгвардії, Нацполіції, Державної служби спецзв'язку та захисту інформації, а також представники органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Для викриття та знешкодження умовної диверсійно-розвідувальної групи учасники навчань провели комплекс оперативно-розшукових, контррозвідувальних та фільтраційних заходів.

У заключній фазі тренувань спецпризначенці провели успішну операцію із нейтралізації «диверсантів» у районі прикордонного пункту пропуску.

Під час тренувань учасники набули досвіду і практичних навичок. А Координаційна група перевірила готовність всіх суб’єктів боротьби з тероризмом для протидії можливим диверсійним загрозам та рівень міжвідомчої взаємодії під час проведення спецоперації.

 

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: