Атрошенко: «Ніхто тут Росію не чекає, з короваями та гармошками»

Під час ранкової наради міський голова Чернігова Владислав Атрошенко прокоментував ситуацію з «замінуванням» закладів освіти.

Під час ранкової наради міський голова Чернігова Владислав Атрошенко прокоментував ситуацію з «замінуванням» закладів освіти.

За словами міського голови, не варто здіймати паніку в суспільстві у зв’язку з нагнітанням ситуації на кордоні. Якби не було холодно, діти могли б недовго почекати, поки правоохоронці перевірять приміщення, і повернутися до занять. Але через холод дітей просто відпустили додому.

«Ми розуміли, що це фейкова загроза. Але якщо щось не так… Тому ми ці речі відпрацьовуємо», – сказав мер.

Владислав Атрошенко неоднозначно сказав, що до таких провокацій можуть бути причетні спецслужби Росії, і в українців може з’являтися відчуття нудоти по відношенню до Російської Федерації.

«Ніхто тут Росію не чекає з короваями та гармошками», – сказав мер Чернігова.

На думку очільника міста, якщо сусідня держава застосує зброю масового знищення, їхні дії будуть аналогічні діям фашистів під час Другої світової війни. Саме тому умовно кожен житель міста має бути готовий до хімічної атаки, бомбардування, піхотної атаки, адже  армія Росії сильніша за українську, і теоретично вони можуть захопити Україну. Але не знають, що робити після цього.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: