1 Лютого 2022
1024
![Славутицькі заклади загальної середньої освіти переходять на дистанційне навчання фото Славутицькі заклади загальної середньої освіти переходять на дистанційне навчання фото](/image/news_small/2022/02/01_080443_news2_88888888.jpg)
Через масове захворювання учнів та вчителів Славутицьких закладів освіти, прийнято рішення перейти на дистанційне навчання з 1 лютого.
Про це повідомило Управління освіти і науки Славутицької міської ради:
"У зв'язку із стрімко зростаючими показниками захворюваності на COVID-19 та ГРВІ, на підставі рішення позачергового засідання Славутицької міської постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол 2 від 31.01.2022), учні 1-4 класів закладів загальної середньої освіти міста переводяться на дистанційну форму навчання з 01.02. по 06.02.2022".