10 Лютого 2022
1501
![У Славутичі функціонує "Бюро знахідок " фото У Славутичі функціонує "Бюро знахідок " фото](/image/news_small/2022/02/10_033524_news2_103.jpg)
Минулорічний проєкт громадського бюджету участі «Бюро знахідок Славутича», що увійшов до складу переможців, реалізовано! Це найбюджетніший проєкт із числа запропонованих. Автор ідеї -Богдан Сердюк.
Про це інформує Офіс підтримки громадських ініціатив м. Славутич.
«Бюро знахідок - пункт прийому, зберігання та видачі речей, забутих або загублених мешканцями Славутича та гостями міста - тепер працює в Туристично-інформаційний центр Славутича / Visit Slavutych», - зазначається у повідомленні.
Якщо бажаєте дізнатися, як саме працює «Бюро знахідок», які речі туди потрапляють та як дізнатися про наявність в бюро, наприклад, чогось загубленого вами, до вашої уваги відео з автором проєкту - Богданом Сердюком.