500 тисяч гривень на реалізацію молодіжного бюджету участі виділено у Славутичі

Славутич стане першим містом, у якому запрацює молодіжний бюджет участі. На реалізацію проєкту у 2022 році виділено 500 тисяч гривень.

Славутич стане першим містом, у якому запрацює молодіжний бюджет участі. На реалізацію проєкту у 2022 році виділено 500 тисяч гривень.

Про це повідомила Катерина Буката, голова Молодіжної ради «Майбутнє Славутича», знімальній групі ТБ «МедіаДім».

«Молодіжний бюджет – це не бюджет для шкіл, тобто це не та штука, завдяки якій у школі будуть «латати діри». Завдяки молодіжному бюджету молодь зможе реалізувати 5 проєктів. 4 малих – можуть бути локальними, шкільними і реалізовуватись на території школи. І один великий – він може бути виключно загальноміський, і буде реалізовуватись лише на території міста», - розповіла Катерина.

За словами лідерки Молодіжної ради, до участі у цьому проекті може долучатись лише славутицька молодь, віком від 12 до 17 років. Найцікавіші ідеї, що будуть представлені для розгляду та голосування уподальшому, будуть реалізовані у Славутичі вже у наступному році.

А поки активна молодь Славутича розробляє проєкти своїх цікавих ідей. Так юні славутичани зможуть не тільки реалізувати власні мрії, а й долучитися до самоврядування своїм містом.

Олександра ЛАТИШЕВА

Відео: ТБ "МедіаДім"

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: