18 Лютого 2022
1447
![Славутицька команда у фіналі Чемпіонату України з футзалу! фото Славутицька команда у фіналі Чемпіонату України з футзалу! фото](/image/news_small/2022/02/18_033133_news2_274234448_4829583907124236_7376422255390355646_n.jpg)
Півфінальні ігри Чемпіонату України з футзалу серед команд дівчат 2009 р.н. проходили в с. Гребінка 17-18 лютого, в якому взяла участь і славутицька команда.
Впевнено подолавши своїх суперників, команда дівчат КДЮСШ-ОЛІМП м. Славутич (тренер Панченко В.В.) вийшла в Фінал Чемпіонату України з футзалу, серед команд дівчат 2009 р.н. і молодших (вища ліга).
Вітаємо нашу команду футзалісток і тренера Володимира Панченка!