8 Березня 2022
3615
!["Ми вже вийшли на той рівень, що з голоду ніхто не помре", - Володимир Борисов фото "Ми вже вийшли на той рівень, що з голоду ніхто не помре", - Володимир Борисов фото](/image/news_small/2022/03/08_111311_news2_61.jpg)
За період воєнного стану до Славутича було доставлено близько 30 т картоплі, 32 т молока і навіть м'ясо для лікарні, дитячого будинку та малозабезпечених містян.
Про це повідомив телеканулу "Медіадім" депутат Славутицької міської ради Володимир Борисов.
За його словами, завдяки співпраці і добрим стосункам з мешканцями та підприємцями з найближчих сіл, місто буде забезпечене вищезгаданими прдуктами.
"Зрозуміло, що жирувати ніхто не буде в наш час. Але ми вже вийшли на той рівень, що з голоду ніхто не помре. Нажаль, хотілось би більше. Адже до нас вже прибувають біженці", - Володимир Борисов.
Докладніше у відеорепортажі, за посиланням нижче