![Стало відомо про ще одного загиблого захисника зі Славутича фото Стало відомо про ще одного загиблого захисника зі Славутича фото](/image/news_small/2022/04/07_072757_news2_110177736.jpg)
У своєму свіжому відеозверненні міський голова Славутича Юрій Фомічев оприлюднив сумну новину про ще одного славутичанина, який загинув під Черніговом, захищаючи нашу державу. Його ім'я - Завгородній Олег Володимирович. Обставини загибелі мешканця Славутича наразі не відомі.
Сьогодні свято Блоговіщення, і так би хотілося почути благу звістку. Але на жаль, звістка важка. Ми маємо ще одного загиблогго Героя. Завгородній Олег Володимирович, який з перших днів вторгнення став до рядів територіальної оборони Славутича. Потім він переїхав до Чернігова, і 9 березня загинув, захищаючи його. Олег - колишній працівник Чорнобильської атомної станції, справжній Герой України, - повідомив міський голова
Прощання із загиблим славутичанином відбудеться 8 квітня о 12:00.