11 Квітня 2022
1348
![Не стало Віктора Микитовича Пантєєва... фото Не стало Віктора Микитовича Пантєєва... фото](/image/news_small/2022/04/11_081123_news2_111.jpg)
На 99 році життя, 05 березня 2022 року, зупинилося серце Віктора Микитовича Пантєєва, славутичанина, учасника бойових дій Другої світової війни, Почесного громадянина міста Славутича, людини надзвичайних моральних чеснот, які були змістом і мотивом його життя.
Віктор Микитович пройшов жахливі роки війни у якості сапера від Козельська – Брянська – Орші – Мінська – Кенігзберга до Пилау, нагороджений багатьма нагородами.
Його самовідданість і любов до Батьківщини, порядність, активна громадянська позиція, щирість та доброзичливість були взірцем для кожного з нас!
Щирі співчуття рідним та близьким!
Світла пам’ять і вічний спокій!